sobota 18. prosince 2010

Nový web

Přátelé, jak jste si asi všimli, naše staré dobré stránky sice stále fungují, ale jejich aktualizace poněkud pokulhává a jedinou jejich interaktivní částí je prehistorická diskuze. Proto jsem se rozhodl dát Vám k Vánocům dárek v podobě stránek fungl nových a hlavně velmi uživatelsky příjemných. Jejich podobu vidíte všude tady kolem. Hlavní výhodou těchto stránek je skutečnost, že do nich můžete vkládat články, fotky, videa atd. Vy sami, bez mé součinnosti. Každému, kdo projeví zájem, umožním vstup a budu se těšit na nové informace o lezení, večírcích, průvodcích, kultuře ... Vše funguje velmi jednoduše a slibuji, že každého nového autora osobně krátce zacvičím. Takže se mi ozývejte přátelé a nebojte se publikovat. Těším se.


Náš starý web pojede dál, nyní bude fungovat jako jakási kronika starých časů a úložiště našich filmů v plné kvalitě (tady si videa můžete prohlédnout on-line, ale trošku škareději). Také diskuze bude stále funkční, pokud byste chtěli otevřít nějaké obecnější téma a diskuze tady pod jednotlivými články by se Vám nezdála vhodná. Přeji pěkné Vánoce.

1 komentář:

  1. Nazdar Jaro, děkuji za nový web (případně dalším spolupachatelům), snad přispěje k lepší aktuálnosti a informovanosti. A pěkné svátky přeji všem.

    OdpovědětVymazat