úterý 21. prosince 2010

Úvodem

Vážení,

abyste byli z těch změn trochu v obraze, trochu vás tím vším provedu.

Tréninky:
Ty budou vždycky tak, jak jsme všichni zvyklí. Tedy po, út-čt, pá.
Podstatná změna tkví ale v tom, že družstvo "A" bude dělat v pondělí bench a družstvo "B" si pojede nohy. Nemůžou obě družstva dělat nohy ve stejný den, protože pak nemáme dostatek kotoučů. Je už nás opravdu hodně, co dřepujeme s 200kg a více. Tedy železa začíná být fakt nedostatek. Proto jsem tréninkem zamíchal tak, ať nedřepujou všichni v jeden den.

Magnézium:
Je mně jasné, že mnozí to ponesou fakt těžko, ale vedení sokolovny si žádá (stížnosti - asi volejbalisti. Kreténi), abychom cvičili bez mg. Bohužel budeme muset dělat mrtvé tahy s omotávkama. POUŽÍVÁNÍ MG V TĚLOCVIČNĚ ZAKÁZÁNO!

Soutěže:
3.3.2011 - O pohár starosty Mutěnic
10.5.2011 - Ostravský kahan
26.5.2011 - Zekon párty Přerov

Další soutěže aktualizujeme později. Takže zapište si do deníčků, ať víte, na jaké období ladit formu. Nechci dva dny před závody nikoho vidět v činkárně.

A teď to nejdůležitější:

Alkohol a Marihuana.
Neexistuje, aby člen našeho klubu silových trojbojařů se účastnil tréninkové jednotky v podnapilém, nebo jinak narušeném, stavu. Po loňských zkušenostech s Rosypalem (vyloučen z klubu) budete VŠICHNI na začátku tréninku pěkně dýchat do balonku. Pozitivní test znamená vyloučení.

Tak to je asi tak to nejůležitější. Zbytek projednáme pozítří v činkárně.
Hlavatý! Začni už konečně používat deodorant!!

Žádné komentáře:

Okomentovat