středa 4. května 2011

Bouldrovka Jarošov Květen 2011


Včera jsem předal dalšímu nováčkovi poslední klíč od oddílové bouldrovky v Jarošově a zároveň tímto vyhlašuji STOP nabírání nových členů oddílu pro účel lezení na bouldrovce. Přes zvětšený prostor i postavení nového profilu je současný počet lezců neúnosný a počet klíčů 20 ks zůstane konečný. Možností zůstává případné vrácení klíče od současného držitele v případě jeho nezájmu (stěnovné rád vrátím), ale je na každém jak se rozhodne, všichni držitelé klíčů byli informováni. Zároveň a pořád dokola prosím o zachovávání klidu a hlavně pořádku v prostorech oddílové bouldrovky, jsme pouze hosty ve škole a podle toho se musíme chovat! Čistěte chyty, poctivě uklízejte, zapisujte se do deníku. Děkuji Zdeněk Hruboš - Jelen, správce, tel: 731877855, Staré Město.

7 komentářů:

 1. Jo a taky bych dal omezení Přemovi! : ) Nějak moc trénuje a furt smrdí na boudrovce. Už to dost přehání.. aby mu z toho nehráblo : ) V jeho zájmu navrhuju zde odhlasovat, že Přema bude moct chodit trénovat pouze 2x týdně : ) T.B.

  OdpovědětVymazat
 2. Já s návrhem Toma souhlasím. Přema by mohl opravdu trénovat jen 2x týdně - vždy v pondělí od 9 do 10 a od 10 do 11. Jara.

  OdpovědětVymazat
 3. Podobnou výzvu na Přemu jsem slyšel z více stran, já s ní také souhlasím a proto jsem ho požádal aby dal na stěně prostor i ostatním a pozor - ve čtvrtek odpoledne vynechal :-).

  OdpovědětVymazat
 4. Vynechal?! tak to bude zhoršení min. o 2 stupně!

  OdpovědětVymazat
 5. Prostor ostatním? Na obhajobu Přemi musím říct, že mi tam nikdy nezavazel a že kolikrát jsem tam přišla a byl tam sám...tzn. nechápu koho omezoval?Taky jsem trénovala mnohem častěji a většinou jsem tam byla sama...pokud jsme tolerantní, nelezem vytrvalost, když jsou tam další lezci, čekáme až ten či onen přeleze bolder, pak nechápu, proč taková omezení!!!Zuzka

  OdpovědětVymazat
 6. No, za sebe musím říct, že jsem to myslel zcela ze srandy.... trénik dělá závodníka...s jeho chozením na stěnu nemám žádný problém. A Jara to jako vtip asi taky pochopil a podpořil vhodným komentářem: ) Přemo trénuj a lez! Tomáš B.

  OdpovědětVymazat
 7. Srandisto Tome, jaký bys měl problém, když na stěnu chodíš 2x za měsíc :-). Zuzi, nikoho nesoudíme, tudíž není proč obhajovat, omezení se týká jiné věci než Přemy i když to s ním souvisí. Přema má jistě rád lezení v Jarošově, ale takových lidí je víc a když budeme všichni chodit každý den, nevlezeme se ani když budeme tolerantní. Využívat neznamená zneužívat, při poplatku za každý vstup zvlášť by denně asi nechodil. Nebudu obhajovat Dalina, taky mě jeho vytrvalostní kroužení vadí, ale upozornil jsem ho stejně jako Přemu a je každého věc jak se zachová. A svoje osobní věci si prosím odneste a skladujte doma, ne vzadu za stěnou (Zuzko, Tome), děkuji Jelen.

  OdpovědětVymazat